CRM SZOFTVERFEJLESZTŐT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a MultiSoft által értékesített és támogatott MS Dynamics 365 Business Central / NAV CRM fejlesztői feladataihoz.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Amit kérünk:

Üzletág / Szoftvermegoldás:

    •         CRM rendszer bevezetésében fejlesztői feladatok ellátása
    •         Fejlesztési igények, ügyfél folyamatok felmérés
    •         CRM rendszer ügyfél igény szerinti testre szabása
    •         Felhasználók oktatása, oktatási dokumentumok készítése
    •         Fejlesztési specifikációk, dokumentációk elkészítése, projekt dokumentáció és adminisztráció
    •         Fejlesztések tesztelése
    •         A sales fázisban támogatás nyújtása, presales feladatok ellátása
    •         Account management

    MultiSoft Üzleti Megoldások Üzletág: MS Dynamics 365 Business Central / NAV CRM

    Amit várunk:

      •    Salesforce, Microsoft Dynamics CRM, Oracle Siebel vagy egyéb CRM rendszer fejlesztésében szerzett, 2-3 éves tapasztalat
      •    MS Dynamics CRM szoftver fejlesztői tapasztalat előnyt jelent
      •    Microsoft .Net C sharp és JavaScript ismeret
      •    Java ismeretek
      •    Adatbázis (MS SQL, Oracle) ismeretek
      •    Önálló munkavégzés, kezdeményező-készség, határozott fellépés
      •    Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
      •    Megbízhatóság, felelősségtudat
      •    Szakmai angol nyelvismeret szóban és írásban

    Amit kínálunk:

    • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
    • Határozatlan idejű munkaszerződéssel történő alkalmazás
    • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
    • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
    • Kiváló munkakörnyezet
    • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő, támogató csapat
    • Egészségbiztosítási szolgáltatás
    • Munka/magánélet egyensúly

    RÓLUNK

    A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

    +25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

    A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

    A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

    INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

    Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében, bérigényed feltüntetésével - közvetlenül HR menedzserünknek!