ERP SZOFTVERFEJLESZTŐT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a MultiSoft által értékesített és támogatott MS Dynamics 365 Business Central / NAV fejlesztői feladataihoz.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Szoftverek, szoftvermodulok fejlesztése, tesztelése, dokumentálása, hibák keresése, korrigálása,
  • Kódolás AL kódban, Extensionok fejlesztése.
  • Az alkalmazott ügyviteli rendszer az ügyfél igényei szerinti testre szabása
  • A fejlesztések kódjának folyamatos review-zása, a kód részletek dokumentálása, verziózás
  • Korábbi termékek felülvizsgálata, korrekciója, korszerűsítése, új verziók kidolgozása
  • Technikai oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése
  • Azure-os technológiák megismerése, Power BI riport eszközök megismerése oktatása
  • O365-ös termékek illesztése ERP rendszerekhez

Üzletág / Szoftvermegoldás:

  • MultiSoft Üzleti Megoldások Üzletág
  • Microsoft Dynamics 365 Business Central / NAV

Amit kérünk:

    •    Min. 2 éves fejlesztői gyakorlat
    •    Adatbázis ismeretek: MS SQL,
    •    Programozási ismeretek: C#
    •    Legalább középfokú angol nyelvtudás
    •    Ügyfélközpontú gondolkodás
    •    Jó kommunikációs készség
    •    Kiváló szervező- és kezdeményezőkészség
    •    Önálló precíz, gyors és hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

    •    MS Dynamics NAV fejlesztői gyakorlat (C/AL, AL)
    •    ERP fejlesztői tapasztalat
    •    SQL Server Management Studio ismerete
    •    Microsoft Azure ismerete
    •    Jártasság RDLC riportok készítésében

Amit kínálunk:

    • Piacképes, releváns szakmai tapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében
    • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
    • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
    • Határozatlan idejű foglalkoztatás (diákszövetkezeti formában)
    • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
    • Kiváló munkakörnyezet
    • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

RÓLUNK

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

+25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében közvetlenül HR menedzserünknek!