Dynamics NAV / Business Central

TANÁCSADÓ GYAKORNOKOT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a MultiSoft fő üzleti megoldásának, a Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central rendszernek a tanácsadó gyakornoki támogatására.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Kommunikáció levélben, szóban az ügyfelekkel

On-premise és SaaS elérésű vállalatirányítási rendszerek

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

A munkakör célja az Ügyfelektől érkező – általunk bevezetett Microsoft Dynamics rendszerekkel kapcsolatos – kérdések megválaszolása, felmerülő problémák megoldása

Amit kérünk:

  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Gazdasági folyamatok és ERP rendszerek iránti érdeklődés (ERP ismeret előnyt jelent)
  • Microsoft technológiai újdonságok iránti érdeklődés, IT affinitás
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Min. heti 3 napos munkavégzés
  • Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú képesítés megszerzése: pénzügy-számvitel, vagy műszaki menedzser, vagy gazdasági informatikus szakon (aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony)

Amit várunk:

  • Rendszerekkel kapcsolatos ismeretek gyors elsajátítása
  • Majd az ügyfelektől – rendszerek működésével kapcsolatos- beérkező kérdések megválaszolása/felmerülő problémák megoldása
  • Az ismeretek elsajátításának előrehaladtával, fokozatosan nő a feladatok összetettsége

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes szaktudás/munkatapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében (diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatással)
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, és rálátás a termékújdonságokra az IT világában
  • Családias légkör, jó hangulatú, egymásra odafigyelő Csapat
  • Sportolási lehetőségek

RÓLUNK

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

+25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

MIKOR LESZ ESÉLYES A PÁLYÁZATOD?

Akkor érdemes pályáznod, ha tudsz csapatban dolgozni, szeretsz ügyfelekkel kommunikálni, problémákat megoldani, és a kollégákkal ötletelni.

A KIVÁLASZTÁS

Küldj egy friss CV-t és írd meg a kísérőlevélben, hogy miért szeretnél tanácsadó lenni! Ha ismered a piacot, akkor írd meg, hogy miért a MultiSoft?

01

Értékeljük a beküldött CV-ket és a legjobbakat behívjuk. Ha nem ismered a MS termékeket, de "Az Üzleti Megoldások Szakértője" vagy, akkor nálunk képezheted is magad.

02

A személyes találkozók alapján, ahol az alkalmasságot vizsgáljuk, kiválasztjuk a számunkra ideális pályázót.

03

TANÁCSADÓ GYAKORNOKNAK!

Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében közvetlenül HR menedzserünknek!