Diktálási megoldáshoz

SZOFTVERFEJLESZTŐT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a Diktálás üzletágunk diktálási és szövegfelismerési szoftvereinek fejlesztéséhez.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

ISMERED A PHILIPS DIKTÁLÁST?

Diktálási szoftverek nélkül az eszközök nem érnének sokat a felhasználóknak. Nos, ebben lehetnél a segítségükre.

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

A munkakör célja piacvezető diktálási és beszédfelismerési szoftverek fejlesztése, melyet világszerte használnak.

Amennyiben szeretnél:

    •    Piacvezető diktálási szoftverrendszer továbbfejlesztésén dolgozni
    •    Új modulok kialakításában részt venni
    •    Új technológiákat kipróbálni, szakmailag magasan kvalifikált csapatban dolgozni

És nem idegenek tőled az alábbi elvárások:

    •    Min. 2 év .NET tapasztalat,
    •    ASP.NET tapasztalat,
    •    Javascript vagy TypeScript ismeretek
    •    Érdeklődés új technológiák iránt
    •    Szakmai angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban
    •    Megbízhatóság, felelősségtudat

Te is Tagja lehetsz Csapatunknak, amelyben
Munkatársaink számára az alábbiakat biztosítjuk:

    •    Egy közel 30 éves múltú, sikeres cég biztos hátterét és kiépült infrastruktúrája
    •    Határozatlan idejű munkaszerződéssel történő alkalmazás
    •    Változatos, kihívásokkal teli feladatkör, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    •    A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
    •    Munka, magánélet egyensúlyának biztosítása
    •    Kiváló munkakörnyezet
    •    Magán egészségbiztosítás
    •    Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapattagok

További előnyt jelent:

    •    Windows Azure tapasztalat
    •    MSSQL tapasztalat

RÓLUNK

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

+25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

A KIVÁLASZTÁS

Küldj egy friss CV-t és írd meg a kísérőlevélben, hogy miért szeretnél diktálási szoftvert fejleszteni! Ha ismered a piacot, akkor írd meg, hogy miért a MultiSoft?

01

Értékeljük a beküldött CV-ket és a legjobbakat behívjuk. A kiválasztásnak nagyon sok aspektusa lesz, ezért készülj belőlünk is! Ha nem ismered a PHILIPS diktálási termékeket, de "gyorskezű és éleseszű" fejlesztő vagy, akkor majd megismered, mint a többiek.

02

A személyes találkozók alapján, ahol az alkalmasságot vizsgáljuk, kiválasztjuk a számunkra ideális pályázót és egy piacképes fizetési csomaggal munkaszerződést ajánlunk.

03

MIÉRT JÓ, HA A MULTISOFTNÁL DOLGOZOL

Szeretnénk, ha ledolgoznád a heti 40 órát, amiért fizetünk, de megfelelően rugalmasan kezeljük a magánéleti kihívásaidait is. A lényeg az ügyfél elégedettsége - számunkra és számodra is.

MUNKAIDŐ

FIZETÉS

Nálunk nem kell aggódnod, nincs felirat nélküli boríték, és még az egészségeddel is törődünk: masszázs, korlátlan konditerem látogatási lehetőség, magánegészségügyi ellátás

Törekszünk rá, hogy hamarosan hiper-szuper irodában dolgozzunk. A nyártól - bár láttunk már építőipari késéseket - egy Bartók Béla úti irodaházba költözünk, ahol egy teljesen új épületben folytatjuk pályafutásunkat. Megnyugtatásul: eddig sem volt rossz, de az új még jobb lesz.

IRODA

Akkor érdemes hozzánk pályáznod, ha szeretsz ötletelni a kollégákkal/új megoldásokat találni, új technológiákat elsajátítani, és ami leginkább inspirál: szakmailag magasan kvalifikált csapatban dolgozni. Ha ez számodra OK, akkor ne habozz, küldj egy CV-t és írd meg miért dolgoznál nálunk!

SZOFTVERFEJLESZTŐNEK!

Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében közvetlenül HR menedzserünknek 2019. március 29-ig!!