Marketing Specialistát keresünk

IT terület, nem csak kockáknak

Marketingesnek születtél, és már némi tapasztalatod is van?

Ha fontos neked, hogy feladataid változatosak legyenek, és kiélhesd a kreativitásod, ráadásul a lenti leírásban magadra ismersz, akkor vár Téged a MultiSoft marketing csapata!

Marketing Specialista

Szakmai elvárások

2-3 éves tapasztalat marketing specialistaként

Felsőfokú marketing irányú végzettség

Nem okoz gondot a megfelelő üzenet megalkotása

Legyél jó viszonyban az Adobe Creative Cloud-al (Photoshop, Indesign, Premiere Pro, Illustrator)

Bármikor összedobsz egy landolót

Készítettél már önállóan marketing anyagokat (prospektus, árlista, social post, stb.)

Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent, ha otthonosan mozogsz az IT világában

Mi jellemez téged?

Lelkesedsz a marketing iránt

Néha csak azért nézed meg a reklámblokkot, hogy megfigyeld, hogyan csinálják a nagyok

Szeretsz csapatban dolgozni, ötletelni

Nem ijedsz meg, ha teljesen új feladatot kapsz

Mit nyújthatunk neked?

Változatos és izgalmas feladatokat, a Google hirdetéskezeléstől a videóforgatásig.

Továbbképzési lehetőségek (ezt nem csak úgy mondjuk)

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés, borítékolás, ügyeskedés nélkül

Kiváló, inspiráló munkakörnyezet, friss gyümölcs, kávé és irodai masszázs

Versenyképes fizetés

Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

Családbarát munkahely, a munka-magánélet egyensúlya

Néhány projektünk belülről

Feladataidról

Direkt és indirekt értékesítési csapat marketingtámogatása magyarországi és nemzetközi területeken

Marketingkampányok kivitelezése és azok tervezésében való részvétel

Folyamatos tartalombővítés, finomhangolás

Weboldalak kezelése (WordPress/Elementor)

A vállalat közösségi felületeinek, illetve annak üzleti blogjának menedzselése

Belső- illetve külső rendezvények szervezése (hazai és nemzetközi)

A szervezet egyéb marketing célú tevékenységeinek támogatása

Az irodánk képekben

Leendő csapatod

3 fős kis marketingcsapat, a 8 fős sales-csapattal szorosan együttműködve

Munkaidő

Teljes munkaidő (40 óra/hét)

A pozíció leírása

Egy olyan kollégát keresünk, aki a marketingcsapat aktív tagjaként egyedül képes levezényelni a legkülönbözőbb kampányokat, az üzenet kialakításától, a végső kreatív anyagok kivitelezéséig.

Napi munkád részét képezi majd a tartalomgyártás (szöveges, képi és videós), a kampányok közös tervezése a marketingcsapat tagjaival és a kollégákkal való egyeztetés során, a szakmai információk vadászata is.

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület
Bartók Béla út 105-113.
(Bartók Udvar Irodaház 2A)

A MultiSoft-ról általában

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

Mi hiányozna, ha elmennék?

"Viki szeretettel készült napindító teája, az elmaradhatatlan daily standup-ok, a közös rágcsák nassolása a Sales&Marketing szobában... De ha választanom kellene leginkább a nem mindennapi csapat hiányozna!"

Kraszlán Beatrix, Marketing asszisztens

Scroll Up