Karrier
Microsoft Dynamics CRM Tanácsadó

Karrier – Microsoft Dynamics CRM Tanácsadó

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. több mint 25 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, és számos hosszú távú partnerségi viszony bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Ügyfélkörünk magas szintű kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk Üzleti Megoldások Üzletágunkba, az alábbi pozíció betöltésére:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • CRM rendszer bevezetése és szakértői feladatok ellátása
  • Felhasználók oktatása, oktatási dokumentumok készítése
  • Fejlesztési igények, ügyfél folyamatok felmérése
  • Fejlesztési specifikációk, dokumentációk elkészítése, projekt dokumentáció és adminisztráció
  • Fejlesztések tesztelése
  • A sales fázisban támogatás nyújtása, presales feladatok ellátása
  • Account management

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Dynamics CRM szoftver alapos ismerete
  • Azonos pozícióban szerzett releváns, min.2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező-készség, határozott fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Szakmai angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel történő alkalmazás
  • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő, támogató csapat
  • Munka/magánélet egyensúly

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

  • Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a bérigény feltüntetésével a mariann.szabo@multisoft.hu email címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel