Karrier
Microsoft Dynamics NAV tanácsadó

Karrier – Microsoft Dynamics NAV tanácsadó

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Microsoft Dynamics NAV tanácsadói tapasztalat, vagy mérlegképes könyvelői minősítés és tapasztalat egyben
  • Angol nyelvtudás = ügyfélképes kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Projekt tapasztalat (ERP bevezetési tapasztalat előnyt jelent)
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való alkalmasság

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A rendszer(ek) bemutatása az ügyfelek számára
  • Ügyfelek adminisztratív-üzleti folyamatainak felmérése / ügyfél igények felmérése
  • Felhasználói igények üzleti megoldásra adaptálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel; a két oldal közötti közvetítés
  • Projektvezetési feladatok
  • Szoftver specifikáció készítése a fejlesztők számára, fejlesztések tesztelése
  • Rendszerek közti kapcsolatok specifikálása
  • Kézikönyvek elkészítése, felhasználói oktatások megtartása
  • Projekt dokumentáció vezetése

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, és rálátás a termékújdonságokra az IT világában
  • Szerteágazó iparági tapasztalat megszerzése és vállalati folyamatok megismerése
  • Családias légkör, jó hangulatú, egymásra odafigyelő Csapat
  • Munka/magánélet egyensúly

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület, a budaörsi repülőtér közelében
Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a hr@multisoft.hu címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel