Karrier
Szoftverfejlesztő (Diktálási Rendszerek)

Karrier – Szoftverfejlesztő (Diktálási Rendszerek)

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. több mint 25 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, diktálási szoftverrendszer fejlesztés, egyedi fejlesztések, továbbá IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, és számos hosszú távú partnerségi viszony bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Ügyfélkörünk magas szintű kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk Diktálási Rendszerek Üzletágunkba, az alábbi pozíció betöltésére:

Amennyiben szeretnél:

  • Piacvezető diktálási szoftverrendszer továbbfejlesztésén dolgozni,
  • Új modulok kialakításában részt venni, valamint,
  • Új technológiákat kipróbálni, szakmailag magasan kvalifikált csapatban dolgozni

És nem idegenek tőled az alábbi elvárások:

  • Min. 2 év .NET tapasztalat,
  • ASP.NET tapasztalat,
  • Javascript vagy TypeScript ismeretek
  • Érdeklődés új technológiák iránt,
  • Szakmai angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban,
  • Megbízhatóság, felelősségtudat

További előnyt jelent:

  • Windows Azure tapasztalat
  • MSSQL tapasztalat

Te is Tagja lehetsz Csapatunknak, amelyben

Munkatársaink számára az alábbiakat biztosítjuk:

  • Egy több mint 25 éves múltú, sikeres cég biztos hátterét és kiépült infrastruktúrája
  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel történő alkalmazás
  • Munka, magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapattagok

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

  • Pályázati anyagod, a bérigény feltüntetésével a hr@multisoft.hu címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel