Karrier
Szoftverfejlesztő Gyakornok (MS Dynamics NAV)
Üzleti Megoldások Üzletág

Karrier – Szoftverfejlesztő Gyakornok (MS Dynamics NAV)

Amennyiben szeretnél:

  • Szoftverek, szoftvermodulok fejlesztésében, tesztelésében, dokumentálásában, hibák keresésében, korrigálásában részt venni
  • Vállalatok folyamatait fejlesztőként átlátni, azokra megfelelően testreszabott szoftvereket fejleszteni
  • Új verziók fejlesztésében részt venni
  • Azure-os technológiákat, Power BI eszközöket megismerni

És megfelelsz az alábbi elvárásoknak:

  • Informatikus szakon folytatott tanulmányok (aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal)
  • Adatbázis ismeretek terén MS SQL tapasztalat
  • Programozási ismeretek (C#)
  • Jó algoritmikus gondolkodás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, igényes, pontos munkavégzés
  • Üzleti folyamatok iránti érdeklődés
  • A programozás egyben hobbi is számodra
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Heti minimum 3-4 napos munkavégzés (akár rugalmas beosztásban is)

Te is Tagja lehetsz Csapatunknak, amelyben:

Diák Munkatársaink számára az alábbiakat biztosítjuk:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes szaktudás/munkatapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében (diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatással)
  • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapattagok
  • Munka/magánélet (iskola) egyensúly

Amit kínálunk:

  • Releváns, jól kamatoztatható szakmai tapasztalat megszerzése
  • Legújabb technológiai ismeretek elsajátítása
  • Hosszú távú együttműködés
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő, csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

  • Fényképes önéletrajzod és motivációs leveled, a hr@multisoft.hu címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel