Karrier
Szoftverfejlesztő (MS Dynamics NAV)

Karrier – Szoftverfejlesztő (MS Dynamics NAV)

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. több mint 25 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Szoftverfejlesztői munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk magas színvonalon történő kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk az alábbi, új pozíció betöltésére:

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Szoftverek, szoftvermodulok fejlesztése, tesztelése, dokumentálása, hibák keresése, korrigálása
  • Az alkalmazott ügyviteli rendszer az ügyfél igényei szerinti testre szabása
  • A fejlesztések kódjának folyamatos review-zása, a kód részletek dokumentálása, verziózás
  • Korábbi termékek felülvizsgálata, korrekciója, korszerűsítése, új verziók kidolgozása
  • Technikai oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése
  • Azure-os technológiák megismerése, Power BI riport eszközök megismerése oktatása
  • O365-ös termékek illesztése ERP rendszerekhez

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Min. 3 éves fejlesztői gyakorlat
  • Adatbázis ismeretek: MS SQL,
  • Programozási ismeretek: C#
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező- és kezdeményezőkészség
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

  • MS Dynamics NAV fejlesztői gyakorlat
  • ERP fejlesztői tapasztalat
  • SQL Server Management Studio ismerete
  • Microsoft Azure ismerete
  • Jártasság RDLC riportok készítésében

Amit kínálunk:

  • Több mint 25 éves múltú informatikai vállalat biztos háttere
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör, folyamatos fejlődési/képzési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

  • Pályázati anyagát, a bérigény feltüntetésével a hr@multisoft.hu címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel