Karrier
Szoftvertesztelő Gyakornok

Karrier – Szoftvertesztelő Gyakornok

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. több mint 25 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Szoftverfejlesztői munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk magas színvonalon történő kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk az alábbi, új pozíció betöltésére:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Manuális szoftvertesztelés, mobileszközökön történő tesztelés
  • Tesztkörnyezetek telepítése, konfigurálása és karbantartása
  • Tesztelési dokumentációk készítése
  • Incidensek dokumentálása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Operációs rendszer- és hálózati ismeretek
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Angol nyelvtudás középfokú ismerete (elegendő szövegértés és írás)
  • Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú végzettség megszerzése, aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság, felelősségtudat, monotonitástűrés
  • Heti min. 3,5 napos munkavégzés (akár rugalmas beosztásban is)

Előnyök (ismeretek):

  • Szoftvertesztelési ismeretek / gyakorlat
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • ERP rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Piacképes, releváns szakmai tapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében
  • Szakmai, és szakirányú továbbképzési lehetőségek
  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás (diákszövetkezeti formában)
  • Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

  • Fényképes önéletrajzodat a hr@multisoft.hu címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel