SALES GYAKORNOKOT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a MultiSoft által forgalmazott PHILIPS diktafonok és diktálási rendszerek menedzselésére, az értékesítési folyamatok támogatására.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Értékesítés, bemutató, projektmenedzsment, gyártói kapcsolatok, oktatás

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

A munkakör célja a MultiSoft Kft. által fejlesztett és forgalmazott Philips diktafonok értékesítésének teljes körű menedzselése.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

    •    A MultiSoft Kft. által fejlesztett, forgalmazott Philips diktafonok magyarországi értékesítése
    •    Értékesítési kampányok megszervezése, menedzselése, új ügyfelek szerzése
    •    Marketing aktivitások tervezése együttműködve a Marketinggel
    •    Kapcsolattartás az ausztriai értékesítési csapattal (angol nyelven)
    •    Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
    •    Garanciális, szerviz esetek, továbbá rendelt termékek kiszállításának menedzselése
    •    Termékinformációk összegyűjtése, folyamatos naprakészen tartása
    •    Dokumentáció készítés, árlisták karbantartása
    •    Ügyfél prezentációk, demók és oktatások tartása (angol nyelven is)

Amit várunk:

    •    Kiemelkedő IT affinitás és érdeklődés
    •    Folyamatban levő felsőfokú végzettség (elsősorban mérnöki és/vagy gazdasági területen)
    •    Kiváló kommunikációs készség
    •    Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    •    Önálló munkavégzés, de képesség a csapatmunkára
    •    Proaktív, feladatorientált személyiség

Előnyt jelent:

    •    Értékesítőként szerzett tapasztalat
    •    Hardver, szoftver, licenc ismeretek

Mit nyerhetsz velünk:

    •    Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
    •    Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
    •    Esetenként részvétel nemzetközi konferenciákon
    •    Hosszú távú együttműködés
    •    Támogató, jó hangulatú, családbarát környezet
    •    Masszázs, sportolási lehetőség

RÓLUNK

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

+25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

A KIVÁLASZTÁS

Küldj egy friss CV-t és írd meg a kísérőlevélben, hogy miért szeretnél értékesítéssel foglalkozni és ezt hogyan tudnád összeegyeztetni a tanulmányaiddal!

01

Értékeljük a beküldött CV-ket és a legjobbakat behívjuk. A kiválasztásnak több aspektusa lesz, de ha még nem ismered a diktafonokat, ellenben meg van benned a "sales", akkor könnyű dolgod lesz!

02

A személyes találkozók alapján, ahol az alkalmasságot vizsgáljuk, kiválasztjuk a számunkra ideális pályázót és egy versenyképes szerződést ajánlunk.

03

A PHILPS DIKTÁLÁSI RENDSZEREKRŐL

Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében közvetlenül HR menedzserünknek!