TERMÉKMENEDZSER GYAKORNOKOT KERESÜNK!

Célunk, hogy megtaláljuk az ideális kollégát a MultiSoft által forgalmazott és fejlesztett üzleti rendszerek menedzselésére, az értékesítési folyamatok támogatására.

MULTISOFT ÜGYFÉLNAP 2018 ILYENEK VAGYUNK MI

HA SZERETNÉL EGY MENŐ IPARÁGBAN,
VERSENYKÉPES SZAKTUDÁST SZEREZNI,
PÁLYÁZD MEG POZÍCIÓNKAT!

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA

A munkakör célja a MultiSoft Kft. által forgalmazott és fejlesztett üzleti rendszerek menedzselése.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

    •    Microsoft termékújdonságok feltérképezése – riportok készítése
    •    Microsoft licence rendelések lebonyolítása
    •    Értékesítési csapat munkájának támogatása
    •    Szerződések előkészítése
    •    Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
    •    Bemutatók megszervezése, részvétel a bemutatókon
    •    Adatbázis építés, szerkesztés
    •    Projekt adminisztráció

Amit várunk:

    •    Aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (teszt)
    •    Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú végzettség megszerzése (egyetemi, főiskola tanulmányok, aktív hallgatói jogviszonnyal)
    •    IT iránti érdeklődés, affinitás
    •    Igényes, pontos munkavégzés
    •    Megbízhatóság, felelősségtudat
    •    Csapatmunkára való alkalmasság
    •    Min. heti 3,5-4 napos munkavégzés

Előnyt jelent:

    •    IT területen szerzett tapasztalat
    •    MS CRM rendszer ismerete
    •    Értékesítési területen szerzett tapasztalat
    •    Csapatmunkában szerzett tapasztalat
    •    Asszisztensi munkatapasztalat
    •    Projektekben való részvétel

Amit kínálunk:

    •    Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
    •    Felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    •    Kiváló munkakörnyezet
    •    Hosszú távú együttműködés
    •    Jó hangulatú, egymásra odafigyelő csapat

RÓLUNK

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

+25 ÉV: TENGERNYI TAPASZTALAT, RENGETEG FELHASZNÁLÓ, SOK LICENC

A MultiSoft által fejlesztett applikációk az irodán kivűl, főként raktárban, illetve szerviz tevékenységként végzett külsős munkákhoz használhatók.

A legtöbb okoseszközzel (mobil nyomtató/szkenner és okostelefon) együttműködik, automatikus online / offline módjával támogatja a zökkenőmentes és gyors adatkommunikációt.

INNOVÁCIÓ A VÁLLALATIRÁNYÍTÁSBAN

A KIVÁLASZTÁS

Küldj egy friss CV-t és írd meg a kísérőlevélben, hogy miért szeretnél termékmenedzsmenttel foglalkozni és ezt hogyan tudnád összeegyeztetni a tanulmányaiddal!

01

Értékeljük a beküldött CV-ket és a legjobbakat behívjuk. A kiválasztásnak több aspektusa lesz: ha még nem ismered az ERP/CRM világát, ellenben megtanulnád gyorsan, akkor lehet, Te vagy az "emberünk"!

02

A személyes találkozók alapján, ahol az alkalmasságot vizsgáljuk, kiválasztjuk a számunkra ideális pályázót és egy versenyképes szerződést ajánlunk.

03

A MICROSOFT ÜZLETI MEGOLDÁSA

JELENTKEZZ HOZZÁNK TERMÉKMENEDZSER GYAKORNOKNAK!

Küldj egy fényképes önéletrajzot, motivációs levél kíséretében közvetlenül HR menedzserünknek!