Családias hangulat, Modern környezet

Szeretnél részese lenni egy piacvezető, magyar cég mindennapjainak?

Vonzanak a szakmai kihívások és a folyamatos fejlődés? Bepillantanál az IT világába? Csatlakozz a MultiSoft-hoz!

Jelenleg nyitott pozícióink

Ha számodra is fontos, hogy szakmai tudásoddal hozzájárulhass egy cég működéséhez, hogy változatos iparági környezetben dolgozz, rajongsz a szoftverfejlesztésért, ezt a pozíciót neked találták ki!

Tudj meg többet a pozíciót érintő részletekről!

Szereted a változatos feladatokat menedzselni?

Proaktívnak, pontosnak, és kommunikatívnak tartod magad?

Jelentkezz Hozzánk, ha több éves projektmenedzseri pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel és nem áll messze tőled a Microsoft ismert Dynamics ERP családja sem.

Irány a részletekre!

Dolgozz velünk izgalmas projekteken!

Téged keresünk, ha ügyfélközpontúság és nyitottság jellemez, emellett pedig érdekelnek és volt is már tapasztalatod CRM rendszer bevezetésében!

Részletek és jelentkezés az álláshirdetésre!

Van már tapasztalatod ERP rendszerek bevezetésével kapcsolatban?
Voltál már tanácsadói pozícióban és úgy érzed, a véredben van a kommunikációs készség?

Csatlakozz csapatunkhoz Microsoft Dynamics NAV/Business Central tanácsadóként!

Nézd meg állásajánlatunkat!

Technikai konzulenst keresünk a MS Dynamics NAV/BC-hez készült saját fejlesztéseink nemzetközi támogatására.

Ha jelenleg nincs a végzettségednek megfelelő nyitott pozíció, de érdeklődsz cégünk iránt, írj a HR@multisoft.hu e-mail címre!
Az e-mailbe ne felejtsd el csatolni az önéletrajzodat és megjelölni a pozíciót, amire jelentkeznél!

Kövess minket a Linkedin-en és légy naprakész a technológiai újítások terén, vállalatunk hírei, eseményei és az aktuális álláslehetőségeink kapcsán!